61 6 560 003Działając na zlecenie naszych klientów doświadczony zespół specjalistów przygotowuje profesjonalne analizy branżowe dla dowolnych rynków i produktów. Uzyskane informacje pozwolą na podjęcie nawet najtrudniejszych strategicznych decyzji. Chcesz porównać produkt z innymi obecnymi na rynku? Interesuje Cię benchmark trendów z zagranicy? Chcesz wiedzieć jak rozwija się branża? W jaki kanał dystrybucji warto inwestować swoje zasoby, aby uzyskać najpewniejszy wzrost? Co należy poprawić, aby stać się jeszcze bardziej konkurencyjnym? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziesz właśnie dzięki naszym analizom.

W budowaniu naszych analiz opieramy się na rzetelnych danych mikro i makroekonomicznych. Nasze dane weryfikujemy profesjonalnymi wywiadami telefonicznymi CATI, ankietami internetowymi lub eksperckimi, jak również panelami i ankietami ilościowymi lub/i jakościowymi. Zapytaj o interesujący Cię temat, my zajmiemy się resztą…

Poniżej zamieszczamy przykładowe skróty z analiz branżowychdokonywanych przez nas zespół. W wersji bezpłatnej są one ograniczone jedynie do krótkich konspektów dających ogólny pogląd na sytuację i zaznajamiające z badaną tematyką.

PONIŻEJ KRÓTKIE PRZYKŁADY NASZYCH ANALIZ:
Czym jest WPC ?
WPC jest skrótem z języka angielskiego (Wood Plastic Composites), w języku polskim ten nowoczesny materiał określa się najczęściej mianem Drewna Technologicznego lub Drewna kompozytowego. Drewno Technologiczne / kompozytowe stworzone jest z mieszanki naturalnego włókna drzewnego, tworzywa sztucznego oraz dodatków łączących oba składniki oraz nadających im odpowiedni kolor oraz wytrzymałość.
Pellet jest coraz popularniejszą formą ekologicznego opału przeznaczonego do pieców C.O. Jest to materiał wykonywany pod wysokiem ciśnieniem z różnego rodzaju surowca pochodzenia naturalnego. Najczęściej możemy spotkać pellet w kształtcie kulek lub brykietu. W ostatnich latach zauważalny jest dynamiczny wzrost rynku i zapotrzebowania na tego typu paliwo opałowe.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.