61 6 560 003
1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 Głos)

TRZCIONKOWSKI MIROSŁAW. ZAKŁAD BUDOWLANY


Trzcionkowski Mirosław
ul. Błędowska 3b
32-329 Laski

Dane kontaktowe
tel. 601 491 935
mirek400@wp.pl
http://www.firmabudowlanaboleslaw.pl


OPIS FIRMY

Firma budowlana Mirosława Trzcionkowskiego świadczy usługi na terenie woj. małopolskiego oraz całego kraju. Mamy Państwu do zaproponowania szeroką ofertę usług remontowych oraz wykończeniowych. Budowa domów, remont mieszkania – tylko z nami!

Firmę budowlaną prowadzimy od 1989 roku. W swojej pracy wykorzystujemy zdobyte doświadczenie i wiedzę. Budujemy domy od podstaw oraz wykonujemy remonty mieszkań. Zajmujemy się również wykończeniami wnętrz. Naszą działalność prowadzimy zarówno na terenie całej Polski, jak i za granicą. Chętnie wykonamy dla Państwa prace ogólnobudowlane m.in.: prace ziemne, roboty drogowe, budowę domów pod klucz, elewacje i ocieplenia budynków.

Przed przystąpieniem do prac budowlanych przygotowujemy ich wycenę. Kosztorys budowy przygotowujemy zawsze dokładnie i z uwzględnieniem nawet najdrobniejszych szczegółów. Dzięki takiej wycenie klienci zawsze widzą ile i za co płacą.

Zapewniamy Państwu sprawdzone materiały budowlane. Dzięki stałej współpracy ze sprawdzonymi dostawcami materiałów budowlanych jesteśmy w stanie zaoferować atrakcyjne ceny za potrzebne do budowy produkty. Gwarantujemy też ich trwałość i najwyższą jakość.

Jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby, chętnie realizując zlecenia nawet najbardziej wymagających klientów.  Zależy nam, aby klienci byli zadowoleni z efektu końcowego naszej pracy. Dlatego też staramy się być z nimi w stałym kontakcie, co pozwala nam na bieżąco omawiać wszelkie kwestie związane z budową domu czy jego remontem.

Docieramy zarówno do inwestorów indywidualnych, jak i do firm.

Wysoka jakość usług remontowych, jaką zapewniamy możliwa jest dzięki wykwalifikowanym fachowcom z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki ich wiedzy i umiejętnościom klienci mogą liczyć na rzetelną pomoc, doradztwo, a przede wszystkim obsługę. Oprócz tego zapewniamy:
- atrakcyjne ceny
- szybką i terminową realizację zlecenia
- wycenę usług remontowych i budowlanych
  gratis
- zadowolenie ze współpracyOFERTA FIRMY

Na etapie wykończenia i remontu mieszkania wykonujemy m.in. ocieplenie budynków, montaż instalacji sanitarnych, tzw. biały montaż i wiele innych.

Ponadto:

* elewacje
* tynkowanie
* wylewki podłogowe
* malowanie
* usługi glazurnicze
* gładź, gipsowanie, sztukateria
* sufity podwieszane
* podłogi
* zabudowy karton-gips
* wiele innych


GALERIA


SŁOWA KLUCZOWE

  • firma budowlana laski
  • zakład budowlany laski
  • usługi budowlane laski
  • wykończenie wnętrz laski
  • roboty ziemne laski
  • budowa magazynów laski
  • budowa hal laski
  • remonty laski


MAPA DOJAZDOWA

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.